Termowizyjny monitoring składowisk odpadów z wykorzystaniem kamer Optris PI

Gotowe rozwiązanie, przeznaczone do termowizyjnego monitoringu składowisk odpadów pod kątem wykrywania zagrożeń pożarowych i samozapłonu biomasy

Kamery termowizyjne do wykrywania gorączki

Gotowe rozwiązanie, bazujące na 4 zestawach stacjonarnych kamer termowizyjnych, przeznaczonych m.in. do wykrywania osób z objawami gorączki (nosicieli potencjalnie groźnych chorób i wirusów, w tym koronawirusa COVID-19).

Kamery termowizyjne do wykrywania osób chorych (zarażonych)

Artykuł opisuje praktyczne wykorzystanie stacjonarnych kamer termowizyjnych Optris do kontroli temperatury pasażerów w środkach komunikacji publicznej i na lotniskach, którzy mogą być potencjalnymi nosicielami wirusów i szkodliwych chorób, objawiających się podwyższeniem temperatury ciała.

Nowa wersja stacjonarnych kamer termowizyjnych Optris PI400i i PI450i

Nowa linia stacjonarnych kamer termowizyjnych Optris z serii PI400i i PI450i jest od teraz dostępna w nowej, zminiaturyzowanej obudowie z zachowaniem dotychczasowych parametrów pomiarowych i funkcjonalności. PI400i i PI450i są najmniejszymi kamerami termowizyjnymi w swojej klasie.

Stacjonarna kamera termowizyjna Optris Xi80 wyróżniona!

Stacjonarna kamera termowizyjna Optris Xi80 otrzymała jedną z głównych nagród w prestiżowym konkursie messtec + sensor master, który co roku odbywa się w niemieckim mieście Stuttgart.

Pirometry stacjonarne CSmicro z opcją komunikacji ze smartfonem z systemem Android

Pirometry stacjonarne z serii Optris CSmicro zyskały nową funkcję, która pozwala na współpracę dowolnego pirometru z tej serii ze smartfonem lub tabletem, działającym w oparciu o system operacyjny Android.

Nowość! Kompaktowe kamery termowizyjne Optris Xi 80 i Xi 400 z wbudowanym pirometrem

Na tegorocznych targach SPS, Optris zaprezentował swoje najnowsze, innowacyjne produkty w postaci miniaturowych kamer termowizyjnych Optris Xi 80 oraz Optris Xi 400.

Kamery termowizyjne wysokiej rozdzielczości z optyką mikroskopową

Optris rozszerza swoją ofertę bezdotykowych czujników pomiaru temperatury o kompaktowe kamery termowizyjne wysokiej rozdzielczości, wyposażone w obiektywy mikroskopowe do szczegółowej analizy obwodów elektronicznych.

Nowa wersja zewnętrznej obudowy ochronnej, zasilana z 24VDC

Nowa wersja zewnętrznej obudowy ochronnej ACPIOPH jest już dostępna z opcją zasilania napięciem stałym 24VDC