Filtruj według

Zastosowanie
Zastosowanie
Detektor
Detektor
Zakres spektralny
Zakres spektralny
Kamera video
Kamera video

Kamery Optris Xi

Kamera termowizyjna Optris Xi80

Miniaturowa, stacjonarna kamera termowizyjna Optris Xi80 z wbudowaną funkcją przetwarzania obrazu termowizyjnego, wyposażona w pirometr oraz funkcję automatycznego wykrywania obszarów pomiarowych (o określonej temperaturze)

nr kat.: OPTXI80LT 
940,00 € Netto (1 156,20 € z VAT)
Kamera termowizyjna Optris Xi400

Miniaturowa, przemysłowa kamera termowizyjna wysokiej rozdzielczości Optris Xi400 z detektorem podczerwieni 38 x288 pikseli, wyposażona w pirometr cyfrowy oraz wejścia/wyjścia analogowe/cyfrowe i komunikację z komputerem

nr kat.: OPTXI400LT 
1950,00 € Netto (2 398,50 € z VAT)

Kompaktowe kamery termowizyjne Optris Xi

Optris Xi to nowa seria miniaturowych, kompaktowych kamer termowizyjnych w naszej ofercie. Urządzenia charakteryzują się niewielkimi wymiarami (średnica 36mm), funkcją mechanicznego ustawiania focusa (ostrości) obrazu termowizyjnego z poziomu oprogramowania PIX Connect oraz szerokim wyborem dostępnych wyjść analogowych i cyfrowych. Stacjonarne kamery termowizyjne Optris Xi dostępne są w dwóch wariantach wykonania:

  • Optris XI 80 - z detektorem 80 x 80 pikseli
  • Optris XI 400 - z detektorem 382 x 288 pikseli

Kamery z serii XI łączą w sobie zalety kamer z serii PI z przystępną ceną i niskim kosztem wdrożenia. Urządzenia są wyposażone w bezpośrednie wyjście pirometryczne, działające niezależnie od komunikacji z komputerem i oprogramowaniem. XI 80 pozwala na podłączenie do 3 interfejsów przemysłowych Industrial PIF (połączenie szeregowe), rozszerzając tym samym ilość dostępnych wyjść analogowych do np. 9 wyjść prądowych 4-20mA (konfigurowalnych dla dowolnych punktów obrazu termowizyjnego).

rozwiń opis