Menu

Nowe modele stacjonarnych kamer termowizyjnych: Optris PI400i i PI450i

Firma Optris jest aktualnie w trakcie wdrażania nowej generacji matryc mikro bolometrycznych CGA (o rozdzielczości 382x288 pikseli) działających w technologii ostrzowej w zakresie 17µm.

Mniejszy rozmiar detektora idzie w parze ze zminiaturyzowanymi wymiarami optyki i bardziej kompaktowym designem obudowy, dlatego Optris zdecydował się na wprowadzenie dwóch nowych modeli stacjonarnych kamer termowizyjnych: Optris PI400i oraz Optris PI450i, wyposażonych w obudowę o wymiarach zredukowanych o prawie 40% w stosunku do poprzedniej generacji kamer z tej serii.

Pomimo znacznej redukcji wymiarów obudowy ochronnej, nowa wersja stacjonarnych kamer termowizyjnych będzie charakteryzowała się analogicznymi parametrami technicznymi jak poprzednia seria (model Optris PI400 oraz Optris PI450), w tym identycznym polem widzenia i kompatybilnością z dotychczas stosowanymi optykami.

Wszystkie akcesoria dodatkowe takie, jak: interfejsy Standard i Industrial PIF, dedykowany mini PC Optris PI NetBox, konwerter USB-Ethernet, obudowa chłodząca Cooling Jacket Advanced oraz zewnętrzne obudowy ochronne, mogą być stosowane z nową linią kamer bez żadnych ograniczeń. Nowe kamery Optris będą dostępne w niezmienionych cenach. Nowa generacja kamer będzie dostępna na rynku z początkiem marca br.

Powiązane produkty

Numer kat.: OPTPI400 

Profesjonalne, stacjonarne kamery termowizyjne z detektorem o rozdzielczości 382x288 pikseli, mogące sterować pracą zew. urządzeń poprzez wbudowane lub dodatkowe wyjścia analogowe i przekaźnikowe. Wersja PI450 charakteryzuje się podwyższoną czułością termiczną (40 mK), która pozwala na wykorzystanie urządzenia w branży medycznej.

Numer kat.: OPTPI400i 

Stacjonarne kamery termowizyjne Optris w nowe odsłonie! Kamera Optris PI400i oraz Optris PI450i jest bliźniaczym modelem dotychczas oferowanych urządzeń z tej serii, wyposażonym w nową obudowę o wymiarach zredukowanych o prawie 40%! Nowa linia kamer termowizyjnych Optris jest wyposażona w detektor 382x288 pikseli, współpracuje z tymi samymi modelami obiektywów oraz posiada analogiczne parametry pomiarowe. Standardowy zakres mierzonych temperatur wynosi od -20 do 900°C i może być rozszerzony do 1500°C.