Testo 872 - Przenośna kamera termowizyjna wysokiej rozdzielczości - widok z przodu

Testo 872 - Przenośna kamera termowizyjna wysokiej rozdzielczości

13 000,00 zł Netto (15 990,00 zł z VAT)
bezpłatna dostawa!
0560 8721
Testo
Na zamówienie
Testo 872 - Przenośna kamera termowizyjna wysokiej rozdzielczości - najważniejsze informacje: Kamera termowizyjna Testo 872 umożliwia profesjonalne pomiary w przemyśle oraz w budownictwie. Zapewnia najlepszej jakości obrazy termowizyjne łatwo, szybko solidnie z bardzo dobrą czułości termiczną oraz innowacyjnymi funkcjami. Dostarczana w zestawie walizka pozwala na wygodny i bezpieczny transport kamery.
 • Wysoka jakość obrazu termowizyjnego: Rozdzielczość detektora 320 x 240 pikseli, SuperResolution - 640×480 pikseli
 • Precyzyjny pomiar: czułość termiczna 0.06°C
 • Bezprzewodowy transfer danych pomiarowych z amperomierza cęgowego Testo 770-3 oraz miernika wilgotności Testo 605i
 • Innowacyjne funkcje: Testo ScaleAssist i Testo ε-Assist dla porównywalnych i bezbłędnych obrazów termowizyjnych

Masz pytanie na temat tego produktu?

Skontaktuj się z nami aby zadać pytanie. Nasi specjaliści chętnie udzielą Ci potrzebnych informacji od poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00.

INFOLINIA
(22) 118 99 89  lub +48 505 691 153
EMAIL
info@stacjonarne.pl

Opis

Kamera termowizyjna testo 872 wyróżnia się wysoką rozdzielczością detektora 320 x 240 pikseli, świetną czułością termiczną, wieloma, innowacyjnymi funkcjami dodatkowymi, współpracą ze smartfonem i aplkacją mobilną testo Thermography App, a to wszystko w najlepszej relacji jakości do ceny w swojej klasie. Jako dopełnienie pomiarów termowizyjnych, kamera testo 872 umożliwia bezprzewodowy transfer wyników pomiarowych z amperomierza cęgowego testo 770-3, a także z miernika wilgotności i temperatury testo 605i (oba przyrządy pomiarowe dostepne jako opcja).

 • Rozdzielczość detektora 320 x 240 pikseli (z funkcją testo SuperResolution 640 x 480 pikseli)
 • Czułość termiczna 60 mK
 • Zintegrowany aparat cyfrowy i celownik laserowy
 • Aplikacja mobilna testo Thermography App
 • Bezprzewodowy transfer danych pomiarowych z amperomierza cęgowego testo 770-3 oraz miernika wilgotności testo 605i
 • Z funkcjami testo ScaleAssist i testo ε-Assist
Kamera termowizyjna Testo 872 Kamera termowizyjna Testo 872

Funkcja testo ε-Assist

Aby uzyskać precyzyjny obraz termowizyjny, bardzo ważne jest właściwe ustawienie emisyjności (ε) obiektu pomiarowego oraz temperatury odbitej. Dotychczas, był to proces skomplikowany, a w odniesieniu do temperatury odbitej - bardzo nieprecyzyjny. Dzięki funkcji testo ε-Assist sytuacja zmieniła sie diametralnie: Po prostu umieść na obiekcie pomiarowym dostarczony z kamerą marker. Za pomocą zintegrowanego aparatu cyfrowego, kamera termowizyjna testo 868 rozpozna naklejony marker i automatycznie ustawi właściwą emisyjność i temperaturę odbitą.

Funkcja testo ScaleAssist

Ze względu na fakt, że skala temperatury i paleta barw kamery termowizyjnej może być ustawiana indywidualnie, może się zdarzyć, że obraz termowizyjny np. budynku zostanie błędnie zinterpretowany. Dzięki funkcji testo ScaleAssist problem ten został rozwiązany - skala obrazu zostaje dostosowana w odniesieniu do temperatury wewnętrznej i zewnętrznej obiektu pomiarowego, a także różnicy między nimi. Gwarantuje to uzyskanie porównywalnych i bezbłędnych obrazów termowizyjnych.

Oto dlaczego Ty także potrzebujesz kamery termowizyjnej.

Przy pracach instalacyjnych, a także w przemyśle, kamera termowizyjna jest nieodzownym narzędziem pracy:

 • do przeprowadzania okresowych prac konserwacyjnych, w celu uniknięcia kosztownych przestojów pracy systemu
 • zdecydowana przewaga nad pirometrem - przeprowadzasz pomiar na całej powierzchni, a nie tylko poszczególnych punktów
 • umożliwia dokonywanie szybkich i precyzyjnych testów szczelności w budynkach przemysłowych i mieszkalnych
 • zagwarantuje najwyższą jakość Twoich usług i satysfakcję Twoich klientów – np. dzięki testom i profesjonalnej prezentacji nieprawidłowej izolacji budynku lub awarii systemu grzewczego
 • przeprowadzaj profesjonalne pomiary i zyskaj nowych klientów
Identyfikacja termowizyjna nieprawidłowej pracy grzejnika Funkcjonalność i gwarancja jakości: identyfikacja nieprawidłowej pracy grzejnika
Lokalizacja termowizyjna wycieku w rurociągach Oszczędność czasu i zasobów: lokalizacja anomalii i wycieków w rurociągach
Lokalizacja termowizyjna przegrzanych bezpieczników Konserwacja: identyfikacja przegrzania bezpieczników i innych komponentów elektrycznych
Detekcja termowizyjna strat cieplnych Detekcja strat cieplnych w budynkach: natychmiastowa lokalizacja mostków cieplnych
Kamery termowizyjne testo z serii 86x i 87x

Profesjonalne funkcje do precyzyjnej termografii

ikona rozdzielczosci

Wysoka rozdzielczość i jakość obrazu
Do 320 x 240 pikseli, a z funkcją testo SuperResolution, nawet do 640 x 480 pikseli. Jakość obrazu i rozdzielczość idealna do prac instalacyjnych i wprzemyśle

ikona aplikacji testo

Aplikacja mobilna i współpraca z innymiprzyrządami Testo
Aplikacja mobilna testo Thermography Appumożliwia tworzenie i wysyłanie kompaktowychraportów pomiarowych za pomocą wiadomoście-mail. Bezprzewodowa transmisja danych dokamery termowizyjnej z higrometru testo 605i orazmiernika cęgowego testo 770-3, w celu identyfikacji miejsc zagrożonych pleśnią lub uzupełnienia obrazu termowizyjnego o wartości natężenia / napięcia.

ikona emisyjnosci

Automatyczne ustawianie emisyjności
Funkcja testo ε-Assist umożliwia automatyczne określenie emisyjności obiektu pomiarowego i temperatury odbitej.

ikona skalowania zakresu

Porównywalne i precyzyjne obrazy termowizyjne
Funkcja testo ScaleAssist dostosowuje skalę obrazu termowizyjnego w odniesieniu do temperatury zewnętrznej i wewnętrznej obiektu pomiarowego,a także różnicy miedzy nimi. Gwarantuje to uzyskanie porównywalnych i bezbłędnych obrazów termowizyjnych.

testo 865
Włącz, wybierz obiekt, zmierz.

Podstawowa kamera z rozdzielczością 160 x 120 pikseli, wprowadzająca w świat profesjonalnej termografii: wizualizacja różnic temperatury z czułością 0.12°C, automatyczne wykrywanie hot/cold spot.

Identyfikacja termowizyjna nieprawidłowej pracy grzejnika

testo 868
Termografia w wersji Smart

Zintegrowany aparat cyfrowy i obrazy z rozdzielczością 160 x 120 pikseli, uwidaczniające różnice temperatury z czułością 0.10 °C. Z aplikacją mobilną testo Thermography App.

Lokalizacja termowizyjna wycieku w rurociągach

testo 871
Termografia w wersji Smart dla profesjonalistów

Rozdzielczość: 240 x 180 pikseli, identyfikacja różnic temperatury z czułością 0.09 °C. Zintegrowany aparat cyfrowy i aplikacja mobilna. Bezprzewodowa transmisja danych z higrometru testo 605i i miernika cęgowego testo 770-3.

Lokalizacja termowizyjna przegrzanych bezpieczników

testo 872
Termografia w wersji Smart z najwyższą jakością obrazu

Profesjonalna kamera termowizyjna z rozdzielczością 320 x 240 pikseli, aparat cyfrowy, celownik laserowy, identyfikacja różnic temperatury z czułością 0.06 °C. Bezprzewodowa transmisja danych z higrometru testo 605i i miernika cęgowego testo 770-3.

Detekcja termowizyjna strat cieplnych

Funkcje, które ułatwią precyzyjną analizę obrazów termowizyjnych

testo ScaleAssist:
Porównywalne obrazy termowizyjne

Z funkcją testo ScaleAssist prawidłowa ocena wad konstrukcyjnych budynków oraz mostków cieplnych jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. Funkcja automatycznie ustawi właściwą skalę dla obrazu termowizyjnego, w odniesieniu do warunków panujących wewnątrz i na zewnątrz budynku. Zapobiega w ten sposób błędnej interpretacji uzyskanych

pomiar termowizyjny bez funkcji scale assist Bez funkcji testo ScaleAssist

wyników. Niepożądane, skrajne wartości temperatury (np. tła) są przefiltrowane i usunięte z obrazu termowizyjnego. Będą pokazane na nim tylko w sytuacji, jeżeli faktycznie wystepują na badanym obiekcie. Umożliwi to porównanie obrazów, w przypadku zmiany warunków otoczenia, co np. ma istotne znaczenie podczas analizy obrazów “przed i po”.

pomiar termowizyjny z funkcja scale assist Z funkcją testo ScaleAssist
testo ε - Assist:
Automatyczne ustawianie emisyjności

Aby uzyskać precyzyjny obraz termowizyjny, bardzo ważne jest właściwe ustawienie emisyjności (ε) obiektu pomiarowego oraz temperatury odbitej. Dotychczas, był to proces skomplikowany, a w odniesieniu do temperatury odbitej - bardzo nieprecyzyjny. Dzięki funkcji testo ε-Assist

sytuacja zmieniła sie diametralnie: Po prostu umieść na obiekcie pomiarowym dostarczony z kamerą marker. Za pomocą zintegrowanego aparatu cyfrowego, kamera termowizyjna testo 868 rozpozna naklejony marker i

przyklejanie testo e-markera Umieść testo ε - marker i zrób zdjęcie obiektu za pomocą aparatu cyfrowego w kamerze
identyfikacja testo e-markera ε and RTC zostaną automatycznie określone
precyzyjny pomiar termowizyjny z wykorzystaniem testo e-markera Precyzyjna termografia obiektu

Bezpłatna aplikacja testo Thermography App, dostępna na iOS i Androida, umożliwia przygotowanie i wysłanie e-mailem kompaktowych raportów pomiarowych. Dodatkowo, oferuje praktyczne narzędzia do szybkiej analizy w miejscu pomiaru - np. wstawianie dodatkowych punktów pomiarowych, określanie liniowego profilu temperatury, dodawanie komentarzy do zdjęcia termowizyjnego. Bardzo przydatne: aplikacja umożliwia bezpośrednią transmisję zdjęć termowizyjnych z kamery do Twojego smartfona / tableta, dzięki czemu może on służyć jako dodatkowy wyświetlacz, np. dla Twojego klienta.

wspolpraca kamer termowizyjnych testo ze smartfonem lub tabletem

Współpraca z testo 605i i testo 770-3

Kamery termowizyjne mogą zostać bezprzewodowo połączone z termohigrometrem testo 605i oraz amperomierzem cęgowym testo 770-3. Transfer danych pomiarowych z obu mierników następuje za pomocą Bluetooth. Pozwala to na szybką i łatwą identyfikację miejsc zagrożonych występowaniem zawilgoceń i pleśni, jak również określenie pod jakim obciążeniem działa szafa sterownicza.

Higrometr Testo 605i Higrometr Testo 605i
Cęgowy miernik napięcia i prądu Testo 770-3 Cęgowy miernik napięcia i prądu Testo 770-3

Kamery termowizyjne Testo

Od momentu rozpoczęcia działalności w roku 1957, Testo specjalizowało się i rozwijało w zakresie pomiarów temperatury, które stanowią podwalinę termografii. W 2007r wprowadziliśmy na rynek pierwszą kamerę termowizyjną, której projekt został całkowicie opracowany w Niemczech. Od tamtej pory, nasze kamery są produkowane wyłącznie w Niemczech, dzięki czemu możemy w sposób ciągły nadzorować najwyższą jakość ich wykonania. W naszym zakładzie, położonym w Badenii-Wirtembergii, wysoko wykwalifikowany personel nieustannie pracuje nad rozwijaniem i ulepszaniem praktycznych funkcji i nowych technologii w kamerach termowizyjnych. Nasi specjaliści zawsze współpracują z praktykami - instalatorami systemów grzewczych, elektrykami, audytorami energetycznymi, specjalistami w dziedzinie utrzymania ruchu. Dzięki temu, możemy stworzyć takie rozwiązania pomiarowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, a nasze kamery termowizyjne pozwolą im zobaczyć systemy i instalacje w zupełnie nowym świetle.

Aplikacje i zastosowanie

Diagnostyka wad budowlanych

diagnostyka termiczna budynków Pomiary termowizyjne przeprowadzane kamerami Testo są efektywną metodą umożliwiającą szybkie i precyzyjne wykrywanie wad konstrukcyjnych budynków. Na obrazie termowizyjnym widoczne będą wszelkie straty ciepła występujące na badanym budynku, jak również powierzchnie narażone na występowanie pleśni i zawilgoceń w pomieszczeniach wewnętrznych. Co więcej – kamera pozwoli na wykrycie usterek występujących w izolacji cieplnej budynku, mostków cieplnych, uszkodzeń struktury, jak również innych miejsc ucieczek ciepła m.in. pęknięć struktur czy instalacji cieplnych.

Zapobieganie rozwojowi pleśni

zapobieganie rozwojowi plesni Thermal bridges waste energy. Condensation can also form in these places due to humidity in the ambient air. As a result, mould forms in these locations with the associated health risks for the occupants. The thermal imager uses the externally determined ambient temperature and humidity, along with the measured surface temperature (e.g. via the optional radio humidity probe), to calculate the relative surface moisture value for each measuring point directly in the instrument. Mould formation is therefore visible on the display before it becomes visible to the naked eye: areas at risk are displayed in red, those not at risk in green. This makes it possible to introduce measures to prevent dangerous mould formation at an early stage - including in hidden corners and alcoves.

Konserwacja i kontrola elementów elektrycznych

lokalizacja termowizyjna przegrzanych bezpiecznikow W systemach elektrycznych niskiego, średniego i wysokiego napięcia, termografia pozwala na ocenę stanu cieplnego instalacji (głównie przegrzań). Uszkodzone komponenty m.in. w szafach przełącznikowych mogą powodować poważne zagrożenie wystąpienia pożarów. Nowe kamery termowizyjne Testo umożliwiają wczesną identyfikację wadliwych elementów lub styków i podjęcie odpowiednich działań w celu zminimalizowania niebezpieczeństwa pożaru oraz uniknięcia przestojów w produkcji.

Dane techniczne

Kamera termowizyjna / obraz termowizyjny
Ogniskowa Stała ogniskowa
Rozdzielczość w podczerwieni 320 x 240 pixel
Częstotliwość odświeżania obrazu 9 Hz
SuperResolution (IFOV) 1.3 mrad
SuperResolution (Piksel) 640 x 480 pikseli
Rozdzielczość geometryczna (IFOV) 2.3 mrad
Minimalna odległość pomiaru <0.5 m
Pole widzenia 42° x 30°
Czułość termiczna 60 mK
Zakres spektralny 7,5 do 14 µm
Obraz zewnętrzny
Minimalna odległość pomiaru 0,5 m
Rozmiar obrazu Rozmiar obrazu 3,1 MP
Prezentacja obrazu
Opcje wyświetlacza obraz IR/obraz rzeczywisty
Palety 10 (Żelazo, Tęcza, Tęcza HT, Gorący-Zimny, Niebieski-Czerwony, Szarość, Odwrócona szarość, Sepia, Testo, Żelazo HT)
Wyświetlacz 8.9 cm (3.5") TFT, QVGA (320 x 240 pixels)
ZOOM cyfrowy 2x; 4x
Pomiar
Temperatura odbita instrukcja
Testo ε-Assist
Zakres pomiarowy -30°C do + 100°C; 0°C do +650°C
Dokładność ±2 °C, ±2 % of m.v.
Emisyjność 0.01 do 1
Funkcje pomiaru
Moduł solarny Input of solar radiation value
Funkcja analizy Średni pomiar punktowy, rozpoznawanie punktów hot/cold spot, Delta T, pomiar w obszarze (min-maks)
Pomiar wilgotności za pomocą termohigrometru Wartości pomiarowe przesyłane są automatycznie z termohigrometru Testo 605i oraz amperomierza cęgowego Testo 770-3 Łączność dopuszczona jest w krajach: UE, EFTA, USA, Kanada, Australia, Turcja
Testo ScaleAssist
Tryb wilgotności - ręczny
IFOV warner
Tryb pomiarów elektrycznych - ręczny Wprowadzanie wartości natężenia, napięcia lub mocy
Pomiary elektryczne z miernikiem cęgowym Bezprzewodowy transfer danych pomiarowych z amperomierza cęgowego Testo 770-3 (urządzenie musi być zamawiane osobno) Zgoda na transmisję bezprzewodową w krajach UE, EFTA, USA,Kanadzie, Australii, Turcji
Wyposażenie kamery
Aparat cyfrowy
Tryb pełnego ekranu
JPEG
Strumień video przez USB, przez WLAN z aplikacją Testo Thermography App
Laser Znacznik laserowy
Standardowy obiektyw 42° x 30°
Interfejs USB 2.0 Micro B
Łączność WLAN Komunikacja z aplikacją Testo Thermography App za pomocą modułów Bluetooth/WLAN (UE, EFTA, USA, Australia, Kanada, Turcja)
Bluetooth Wartości pomiarowe przesyłane są z termohigrometru Testo 605i oraz amperomierza cęgowego Testo 770-3; Łączność dopuszczona jest w krajach: UE, EFTA, USA, Kanada, Australia, Turcja
Przechowywanie kamery
Format pliku .bmt; .jpg; zewnętrzny; .jpg; .png; .csv; .xls
Moduł pamięci Pamięć wewnętrzna (2.8 GB)
Zasilanie
Typ baterii Akumulator Li-ion z funkcją szybkiego ładowania, może być wymieniany przez użytkownika
Czas pracy 4 h
Opcje ładowania W urządzeniu/w ładowarce (opcjonalnie)
Praca na zasilaczu tak
warunki zewnętrzne
Klasa ochrony IP54
Wibracje 2G
Wilgotność powietrza 20 do 80 %RH bez kondensacji
Temperatura przechowywania -30 do +60 °C
Temperatura pracy -15 do +50 °C
Dane fizyczne
Obudowa PC - ABS
Waga 510 g
Wymiary 219 x 96 x 95 mm
Oprogramowanie na PC
Wymagania systemowe Windows 10; Windows 8; Windows 7
Gwarancja, standardy, testy
Wytyczne EU RED: 2014/53/EU; EMC: 2014/30/EU

Pliki do pobrania

Karta kat. Testo 872

Karta katalogowa - kamera termowizyjna Testo 872

Pliki do pobrania (720.96k)
Kat. kamer termowizyjnych Testo

Katalog kamer termowizyjnych Testo 86x & 87x

Pliki do pobrania (4.41M)

Artykuły dotyczące Testo 872 - Przenośna kamera termowizyjna wysokiej rozdzielczości

Porównanie kamer termowizyjnych Testo

Porównanie kamer termowizyjnych Testo

Porównanie ręcznych kamer termowizyjnych Testo, przeznaczonych dla branży budowlanej (kamery termowizyjne dla budownictwa i do przeprowadzania audytów energetycznych), dla instalatorów (do weryfikacji poprawności działania układów, systemów i urządzeń) oraz dla branży przemysłowej i badawczo-rozwojowej.

Akcesoria dodatkowe


Kompaktowy miernik temperatury i wilgotności Testo 605i łączy profesjonalną technologię pomiarową z nowoczesnym rozwiązaniem takim jak smartfon lub tablet. Pomiary, podgląd wyników oraz dokumentacja są zawsze w urządzeniu mobilnym dzięki aplikacji “Testo Smart Probes App”. Pomiary temperatury i wilgotności w otoczeniu lub w kanałach wentylacyjnych nie byłe jeszcze tak wygodne, jak do tej pory.
 • Automatyczna kalkulacja temperatury punktu rosy oraz temperatury mokrego termometru
 • Dane pomiarowe są analizowane oraz wysyłane za pośrednictwem aplikacji mobilnej "Testo Smart...
0560 2605 02
  492,00 zł  Netto

Bezdotykowy pomiar na przewodach, które są gęsto ułożone, staje się niezwykle prosty i wiarygodny, dzięki amperomierzowi cęgowemu Testo 770-3. Zastosowanie innowacyjnego mechanizmu cęg ułatwia chwytanie przewodu, dzięki czemu praca staje się niezwykle prosta. Flagowy model z serii mierników cęgowych oferuje wiele dodatkowych funkcji pomiarowych przydatnych w codziennej pracy, w tym również komunikację ze smarfonem za pomocą Bluetooth w celu utworzenia dokumentacji pomiarowej.
 • Jedno z dwóch ramion cęg może być całkowicie wsunięte do urządzenia
 • Automatyczne rozpoznawanie...
0590 7703
  1 036,00 zł  Netto
  
Zapasowy akumulator litowo-jonowy 3,7V/2,6Ah został stworzony z myślą o kamerach termowizyjnych Testo 865, Testo 868, Testo 871 oraz Testo 872. Akumulator może być ładowany za pomocą stacjonarnej stacji ładującej firmy Testo (do zamówienia oddzielnie).
0515 5107


Powiązane produkty z Testo 0560 8721

Numer kat.: 0560 0882 

Produkt wycofany z oferty - zobacz wszystkie ręczne kamery termowizyjne dostępne w naszym katalogu.

Testo 882 wyposażona w detektor 320x240pix gwarantuje wysoką rozróżnialność detali nawet bez konieczności zastosowania wymiennych teleobiektywów. Dzięki obiektywowi 32°x23° oferuje użytkownikowi możliwość jednoczesnego ujęcia wszystkich detali obrazu co zapewnia szybką i efektywną pracę. Nawet najmniejsze anomalie temperaturowe występujące m.in. na niebezpiecznych podzespołach instalacji przemysłowych mogą zostać wykryte natychmiastowo co pozwala na zmniejszenie kosztów wynikających z występowania późniejszych awarii…
 • Detektor 320x240 pix (SuperResolution 640x480pix)
 • Zakres pomiarowy -20…350°C
 • Obiektyw standardowy 32°x23°
 • Częstotliwość odświeżania 33Hz
Numer kat.: 0560 8650 
5 055,00 zł Netto (6,217,65 zł z VAT)
Kamera termowizyjna Testo 868 oferuje profesjonalną technologią pomiarową i charakteryzuje się prostą i szybką obsługą. Posiada zintegrowany aparat cyfrowy oraz zapewnia obrazy termowizyjne o najwyższej jakości w swojej klasie. Dostarczana w zestawie walizka pozwala na wygodny i bezpieczny transport kamery termowizyjnej.
 • Wysoka jakość obrazu termowizyjnego: Rozdzielczość detektora 160 x 120 pikseli, SuperResolution - 320×240 pikseli
 • Termografia w wersji Smart: darmowa aplikacja mobilna „Testo Thermography App” pozwala na obsługę kamery za pomocą urządzenia mobilnego, a także na przygotowanie i wysłanie raportów, bezpośrednio z miejsca pomiaru
 • Zintegrowany aparat cyfrowy
 • Testo ScaleAssist - automatyczne dopasowanie skali obrazu termowizyjnego do panujących warunków otoczenia
Numer kat.: 0560 8681 
6 800,00 zł Netto (8,364,00 zł z VAT)
Kamera termowizyjna Testo 868 oferuje profesjonalną technologią pomiarową i charakteryzuje się prostą i szybką obsługą. Posiada zintegrowany aparat cyfrowy oraz zapewnia obrazy termowizyjne o najwyższej jakości w swojej klasie. Dostarczana w zestawie walizka pozwala na wygodny i bezpieczny transport kamery termowizyjnej.
 • Wysoka jakość obrazu termowizyjnego: Rozdzielczość detektora 160 x 120 pikseli, SuperResolution - 320×240 pikseli
 • Termografia w wersji Smart: darmowa aplikacja mobilna „Testo Thermography App” pozwala na obsługę kamery za pomocą urządzenia mobilnego, a także na przygotowanie i wysłanie raportów, bezpośrednio z miejsca pomiaru
 • Zintegrowany aparat cyfrowy
 • Testo ScaleAssist - automatyczne dopasowanie skali obrazu termowizyjnego do panujących warunków otoczenia
Numer kat.: 0560 8712 
9 200,00 zł Netto (11,316,00 zł z VAT)
Kamera termowizyjna Testo 871 łączy wysoką rozdzielczość z profesjonalnym pomiarem oraz łatwą obsługą. Jest wyposażona w detektor 240 x 180 pikseli oraz zintegrowany aparat cyfrowy. Łączy się bezprzewodowo z urządzeniami mobilnymi co sprawia, że spełnia wymagania profesjonalistów w pracach instalacyjnych i w przemyśle.
 • Wysoka jakość obrazu termowizyjnego: Rozdzielczość detektora 240 x 180 pikseli, SuperResolution - 480×360 pikseli
 • Termografia w wersji Smart: darmowa aplikacja mobilna „Testo Thermography App” pozwala na obsługę kamery za pomocą urządzenia mobilnego, a także na przygotowanie i wysłanie raportów, bezpośrednio z miejsca pomiaru
 • Bezprzewodowy transfer danych pomiarowych z amperomierza cęgowego Testo 770-3 oraz miernika wilgotności Testo 605i
 • Innowacyjne funkcje: Testo ScaleAssist i Testo ε-Assist dla porównywalnych i bezbłędnych obrazów termowizyjnych
Numer kat.: 0563 0875 V1 

Produkt wycofany z oferty - zobacz wszystkie ręczne kamery termowizyjne dostępne w naszym katalogu.

Testo 875-1i to profesjonalna kamera na podczerwień do wykonywania badań termowizyjnych w każdej aplikacji. Dzięki wysokiej czułości termicznej <50 mK możliwe jest wykrycie nawet najmniejszych różnic temperatur zarówno w termografii przemysłowej i w budownictwie. Dzięki wbudowanemu aparatowi rzeczywistemu zdjęcia rzeczywiste są automatycznie przypisywane do odpowiadających im zdjęć termowizyjnych.
 • Zakres pomiarowy -30…350°C
 • Detektor 160×120 pikseli, SuperResolution (opcja) - 320×240 pikseli
 • Czułość termiczna <50mK, obiektyw 32°×23°
 • Wbudowany aparat cyfrowy
Numer kat.: 0563 0875 V3 

Produkt wycofany z oferty - zobacz wszystkie ręczne kamery termowizyjne dostępne w naszym katalogu.

Profesjonalna kamera termowizyjna Testo 875-2i w zestawie z dwoma teleobiektywami, szkłem ochronnym, zewnętrzną ładowarką, oprogramowaniem i dodatkowym akumulatorem w poręcznej walizce transportowej.
 • Zakres pomiarowy -30…350°C (550°C - opcja)
 • Detektor 160×120 pikseli, SuperResolution (opcja) - 320×240 pikseli
 • Czułość termiczna <50mK
 • Wymienne obiektywy 32°×23° i 9°x7°