Kamery termowizyjne z serii 875 (wersja Testo 875-2i) - widok z przodu

Testo 875-2i - Inspekcyjna kamera termowizyjna w zestawie z teleobiektywem

Zadzwoń i zapytaj o cenę!
(22) 118 99 89 info@autemo.pl 
0563 0875 V3
Testo
Testo 875-2i - Inspekcyjna kamera termowizyjna w zestawie z teleobiektywem - najważniejsze informacje:

Produkt wycofany z oferty - zobacz wszystkie ręczne kamery termowizyjne dostępne w naszym katalogu.

Profesjonalna kamera termowizyjna Testo 875-2i w zestawie z dwoma teleobiektywami, szkłem ochronnym, zewnętrzną ładowarką, oprogramowaniem i dodatkowym akumulatorem w poręcznej walizce transportowej.
 • Zakres pomiarowy -30…350°C (550°C - opcja)
 • Detektor 160×120 pikseli, SuperResolution (opcja) - 320×240 pikseli
 • Czułość termiczna <50mK
 • Wymienne obiektywy 32°×23° i 9°x7°

Masz pytanie na temat tego produktu?

Skontaktuj się z nami aby zadać pytanie. Nasi specjaliści chętnie udzielą Ci potrzebnych informacji od poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00.

INFOLINIA
(22) 118 99 89  lub +48 505 691 153
EMAIL
info@stacjonarne.pl
Bezpłatne szkolenie z obsługi kamer termowizyjnych Testo

Opis

Kamera termowizyjna testo 875 pozwala na szybkie i precyzyjne wykrycie anomalii temperaturowych na badanych powierzchniach oraz słabych punktów materiałów i komponentów. Jako uniwersalne narzędzie pomiarowe umożliwia bezdotykowe wykrycie strat energii oraz mostków cieplnych występujących w budynkach i zakładach pracy, a także zdiagnozowanie miejsc występowania uszkodzeń i przegrzań w instalacjach elektrycznych, mechanicznych czy też chłodniczych. Opcjonalny teleobiektyw (9°x7°) trzykrotnie przybliża interesujący nas obiekt w sposób optyczny a więc bez straty jakości obrazu. Ponadto, technologia SuperResolution czterokrotnie zwiększa liczbę pikseli na wykonanym zdjęciu z 19200 do 76800 pikseli. Dzięki temu, wykonane zdjęcia są wyraźniejsze i dostarczają więcej szczegółów.

 • Detektor 160×120 pikseli
 • SuperResolution – rozdzielczość 320×240 pikseli
 • Czułość termiczna <50mK
 • Wbudowany aparat cyfrowy z diodami LED
 • Wymienne obiektywy
 • Tryb pomiaru do wykrywania obszarów zagrożonych powstawaniem pleśni
 • Pomiar wysokiej temperatury do 550°C
Kamera termowizyjna Testo 875-2i Kamera termowizyjna Testo 875-2i

Kamera na podczerwień testo 875-2i została zaprojektowana tak by badania termowizyjne były jeszcze prostsze, szybsze i wydajniejsze!

W przemyśle z pomocą testo 875-2i możliwe jest przeprowadzenie kompleksowych pomiarów termowizyjnych podzespołów mechanicznych i elektrycznych pracujących w zakładzie. Kamera pozwala na wykrycie potencjalnych problemów w konserwacji urządzeń i monitoringu produkcji przed wystąpieniem potencjalnych uszkodzeń. Dodatkowo testo 875-2i pozwala na opcjonalne rozszerzenie zakresu pomiarowego nawet do 550°C. Co więcej, dzięki wbudowanemu aparatowi cyfrowemu kamera umożliwia równoległy zapis zdjęć termowizyjnych i rzeczywistych co w znacznym stopniu ułatwia opracowanie zdjęć w późniejszym czasie. By jeszcze bardziej ułatwić weryfikację obrazów kamera pozwala na nagrywanie notatek głosowych do każdego rejestrowanego zdjęcia.

W termografii budynków kamera pozwala zarówno na wykrycie wad konstrukcyjnych i mostków cieplnych, jak i obszarów zagrożonych powstaniem pleśni. W trybie pomiaru wilgotności każdy punkt kalkulowany jest na podstawie pomiaru temperatury i wilgotności otoczenia oraz badanej temperatury powierzchni, co pozwala na wyświetlanie jej rozkładu w formie graficznej.Trzykolorowa paleta (czerwony, żółty, zielony) pozwala na szybkie i precyzyjne wskazanie miejsc narażonych na występowanie potencjalnych zawilgoceń.

Cechy szczególne kamery termowizyjnej Testo 875-2i

 • zakres pomiarowy -30…350°C (550°C - opcja)
 • rozdzielczość i jakość zdjęcia: detektor 160×120 pikseli = 19.200 punktów pomiarowych.

  Opcjonalna technologia SuperResolution pozwala zwiększyć rozdzielczość obrazu do poziomu 320×240 pikseli w mgnieniu oka. Cztery razy więcej punktów pomiarowych i udoskonalona rozdzielczość geometryczna sprawia iż zdjęcie będzie zawierało więcej detali pazwalając tym samym na wykonanie dokładniejszych badań termowizyjnych
 • czułość termiczna: dzięki rozdzielczości termicznej < 50 mK, kamera wykrywa nawet najmniejsze różnice temperatur wystepujące na obszarze pomiaru
 • wbudowany aparat cyfrowy z diodami LED
 • wysokiej jakości obiektyw 32°×23° z ręczną regulacją ostrości zapewniający szerokie pole widzenia i idealny obraz rozkładu temperatury
 • teleobiektyw 9°×7° (opcja) pozwalający na precyzyjny pomiar z dalszych odległości
 • automatyczne wykrywanie punktów Hot/Coldspot: krytyczne punkty są wyświetlane bezpośrednio podczas wykonywania pomiaru
 • nagrywanie notatek głosowych
 • specjalny tryb do wykrywania powierzchni narażonych na powstawanie pleśni. Punkt rosy kalkulowany jest na podstawie pomiaru temperatury i wilgotności otoczenia (wpisywanej ręcznie do kamery lub z opcjonalnej sondy radiowej) oraz mierzonej temperatury powierzchni, co pozwala na wyświetlanie jej rozkładu w formie graficznej. Ryzyko wystąpienia zawilgoceń jest sygnalizowane trzykolorową paletą (czerwony, żółty, zielony) dającą czytelny obraz zagrożonych miejsc
 • tryb solarny: wartość natężenia promieniowania słonecznego może być wprowadzona do menu kamery i rejestrowana z każdym obrazem termowizyjnym
 • profesjonane oprogramowanie IRSoft w zestawie do każdej z kamer Testo.
 • możliwość zapisu zdjęcia termowizyjnego w formacie JPEG.

Aplikacje i zastosowanie

Lokalizacja miejsc zagrożonych powstawaniem wilgoci

Lokalizacja miejsc zagrożonych powstawaniem wilgoci Powstawanie mokrych ścian nie zawsze jest powodowane przez uszkodzoną instalację rur z wodą. Mogą być one również skutkiem nieszczelnych i źle wykonanych systemów odprowadzających deszczówkę i ścieki, a także zatkanego drenażu oraz niewystarczającej przepustowości instalacji. Kamery termowizyjne Testo, wykrywają bezpośrednio przyczynę podnoszenia się wód gruntowych i przenikania do budynku opadów atmosferycznych, zanim spowodują one poważne szkody.

Monitoring produkcji

termowizyjny monitoring produkcji Kamery termowizyjne Testo to idealne narzędzia do kontroli jakości i monitoringu produkcji. Precyzyjnie i bezinwazyjnie lokalizują wszelkie anomalie w dystrybucji ciepła poszczególnych komponentów, a także wykrywają np. ciała obce w procesie produkcji.

Uszkodzenia instalacji ogrzewania podłogowego

Uszkodzenia instalacji ogrzewania podłogowego W przypadku uszkodzeń występujących w ukrytych (podwylewkowych) systemach rurowych m.in. w instalacjach ogrzewania podłogowego, najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest rozkuwanie ścian, czy podłóg. Kamery termowizyjne Testo umożliwiają szybką i bezinwazyjną lokalizację źródła wycieku, redukując do minimum koszty remontu.

Zastosowanie w energetyce

zastosowanie kamer termowizyjnych w energetyce Energia elektryczna to bardzo ważny towar, który musi być zawsze dostępny w wystarczających ilościach. Dlatego też elektrownie i inne podmioty związane z wytwarzaniem energii elektrycznej muszą skutecznie zapobiegać wszelkim potencjalnym awariom, które mogłyby zakłócić swobodną dystrybucję energii. Kamery termowizyjne Testo pozwalają na diagnostykę elektrycznych i mechanicznych komponentów oraz układów, umożliwiając wczesne wykrycie i usunięcie ewentualnych zagrożeń.

Utrzymanie ruchu w instalacjach elektrycznych i mechanicznych

Utrzymanie ruchu w instalacjach elektrycznych i mechanicznych Termografia w podczerwieni pozwala na kompleksową diagnostykę elektrycznych, elektronicznych i mechanicznych instalacji. Stosowana zapobiegawczo i systematycznie umożliwia wykluczenie nieprzewidzianych przestojów produkcyjnych, co ograniczy występowanie dodatkowych kosztów. Przegrzewanie, szczególnie w elementach mechanicznych, może wskazywać na występowanie oporów wywołanych przez tarcie, niewłaściwą regulację, zbyt duże tolerancje elementów współpracujących lub słabe smarowanie. Wysoka rozdzielczość termiczna kamer termowizyjnych Testo, a także funkcja izotermiczna, powodują, że krytyczne wartości temperaturowe są natychmiast widoczne na wyświetlaczu, ułatwiając tym samym bezbłędną i szybką diagnostykę występujących nieprawidłowości.

Konserwacja i kontrola elementów elektrycznych

lokalizacja termowizyjna przegrzanych bezpiecznikow W systemach elektrycznych niskiego, średniego i wysokiego napięcia, termografia pozwala na ocenę stanu cieplnego instalacji (głównie przegrzań). Uszkodzone komponenty m.in. w szafach przełącznikowych mogą powodować poważne zagrożenie wystąpienia pożarów. Nowe kamery termowizyjne Testo umożliwiają wczesną identyfikację wadliwych elementów lub styków i podjęcie odpowiednich działań w celu zminimalizowania niebezpieczeństwa pożaru oraz uniknięcia przestojów w produkcji.

Diagnostyka wad budowlanych

diagnostyka termiczna budynków Pomiary termowizyjne przeprowadzane kamerami Testo są efektywną metodą umożliwiającą szybkie i precyzyjne wykrywanie wad konstrukcyjnych budynków. Na obrazie termowizyjnym widoczne będą wszelkie straty ciepła występujące na badanym budynku, jak również powierzchnie narażone na występowanie pleśni i zawilgoceń w pomieszczeniach wewnętrznych. Co więcej – kamera pozwoli na wykrycie usterek występujących w izolacji cieplnej budynku, mostków cieplnych, uszkodzeń struktury, jak również innych miejsc ucieczek ciepła m.in. pęknięć struktur czy instalacji cieplnych.

Termografia pokryć dachowych

Termografia pokryć dachowych Kamera termowizyjna Testo to idealne narzędzie do badania nieszczelności i pęknięć występujących na dachach budynków m.in. spowodowanych długotrwałym przenikaniem wilgoci lub wadami budowlanymi. Zawilgocone pokrycie dachu dłużej utrzymuje ciepło uzyskane z promieniowania słonecznego w ciągu dnia, w przeciwieństwie do suchych obszarów dachowych. W nocy suche pokrycie dachowe wychładza się znacznie szybciej niż obszary zawilgocone. Kamery termowizyjne testo precyzyjnie obrazują występujące różnice temperatur, pomagając w lokalizacji nieszczelności i wadliwej izolacji.

Monitoring instalacji grzewczych

identyfikacja termowizyjna nieprawidlowej pracy grzejnika Nowe kamery termowizyjne Testo są szczególnie przydatne do szybkiej i wygodnej kontroli instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Pomiary termowizyjne umożliwiają precyzyjną analizę dystrybucji ciepła w systemach grzewczych, jak również bezinwazyjną diagnostykę i lokalizację ewentualnych nieszczelności.

Szybki i łatwy monitoring poziomu napełnienia

termowizyjny monitoring poziomu napelnienia zbiornika Poziom wypełnienia szczelnie zamkniętych zbiorników z płynami powinien być stale monitorowany w celu uniknięcia uszkodzenia maszyn, a co za tym idzie kosztownych przestojów produkcyjnych. Jeżeli poziom płynu w zbiornikach chłodzących spadnie do niepokojąco niskiego poziomu, instalacja nie będzie prawidłowo chłodzona. Nastąpi przegrzanie, które może być przyczyną awarii. Instalacja wyposażona w automatyczny system kontroli samoczynnie reguluje poziom płynu chłodzącego i generuje alarm, jeżeli jest on zbyt niski. Jednakże nie do wykluczenia jest jednak awaria samego automatycznego systemu kontroli. W takim przypadku kamery termowizyjne Testo stanowią dodatkowe zabezpieczenie i uzupełnienie dla samego procesu.

Kamera termowizyjna Testo 872-2i - zawartość zestawu:

Kamera termowizyjna testo 875-2i z technologią SuperResolution dostarczana jest w zestawie z następującymi akcesoriami:

 • wytrzymała walizka
 • teleobiektyw 9°×7°
 • szkło ochronne-zewnętrzna ładowarka
 • profesjonalne oprogramowanie IRSoft
 • futerał ochronny
 • pasek naramienny
 • karta SD
 • kabel USB
 • ściereczka do czyszczenia obiektywu
 • zasilacz
 • akumulator litowo-jonowy
 • adapter do montażu na statywie
 • słuchawki do notatek głosowych

Dodatkowe opcje (nie wchodzące w zakres dostawy):

 • pomiar wysokiej tempratury do 550 °C (G1)
 • pomiar wilgotności z użyciem bezprzewodowej sondy wilgotności (B1)

Dane techniczne

Kamera termowizyjna / obraz termowizyjny
Ogniskowa instrukcja
Rozdzielczość w podczerwieni 160 x 120 pixels
Częstotliwość odświeżania obrazu 33 Hz
SuperResolution (IFOV) 2.1 mrad (Tele: 0.6 mrad)
SuperResolution (Piksel) 320 x 240 pixels
Rozdzielczość geometryczna (IFOV) 3.3 mrad (Tele: 1.0 mrad)
Minimalna odległość pomiaru 0.1 m (Tele: 0.5 m)
Pole widzenia 32° x 23°
Czułość termiczna ˂ 50 mK at +30 °C
Obraz zewnętrzny
Minimalna odległość pomiaru 0,4 m
Rozmiar obrazu 640 x 480 pixels
Prezentacja obrazu
Opcje wyświetlacza obraz w podczerwieni; Tylko obraz rzeczywisty; obraz IR/obraz rzeczywisty
Liczba kolorów 10
Palety 10 (Żelazo, Tęcza, Tęcza HT, Gorący-Zimny, Niebieski-Czerwony, Szarość, Odwrócona szarość, Sepia, Testo, Żelazo HT)
Wyświetlacz 3.5" LCD with 320 x 240 pixels
Wyjście wideo USB 2.0
Pomiar
Temperatura odbita instrukcja
Zakres pomiarowy -30 to +100°C; 0 to +350 °C (switchable)
Pomiar wysokiej temperatury +350 to +550 °C
Dokładność ±2 °C, ±2 % of m.v. (±3 °C of m.v. at -30 to -22 °C)
Dokładność wysoka temperatura ±3 % of m.v. at +350 to +550 °C
Funkcje pomiaru
-
Pomiar wilgotności (✓)
Moduł solarny
Funkcja analizy Do 2 punktów pomiarowych, rozpoznawanie najcieplejszego i najzimniejszego punktu, izoterma, pomiar powierzchni (min / max na określonym obszarze)
Wyposażenie kamery
Aparat cyfrowy
Strumień video
Nagrywanie notatek głosowych przewodowy zestaw słuchawkowy
Laser
Wymienne obiektywy 9° x 7°
Standardowy obiektyw 32° x 23°
Dioda LED
Przechowywanie kamery
Format pliku .bmt; zewnętrzny; .jpg; .png; .csv; .xls
Moduł pamięci SD card 2GB (approx. 2.000 images)
Zasilanie
Typ baterii Akumulator Li-ion z funkcją szybkiego ładowania, może być wymieniany przez użytkownika
Czas pracy 4 h
Opcje ładowania W urządzeniu/w ładowarce (opcjonalnie)
Praca na zasilaczu tak
Dodatkowa bateria Akumulator Li-ion może być wymieniany przez użytkownika
warunki zewnętrzne
Temp. przechowywania -30 °C; 60 °C
Temp. pracy -15 °C; 40 °C
Klasa ochrony IP54
Wibracje 2G
Wilgotność powietrza 20 to 80 %RH non-condensing
Dane fizyczne
Waga 900 g
Wymiary 152 x 108 x 262
Mocowanie do statywu M6
Obudowa ABS
Oprogramowanie na PC
Wymagania systemowe Windows XP (Service Pack 3); Windows Vista; Windows 7 (Service Pack 1); Windows 8; Interfejs USB 2.0
Gwarancja, standardy, testy
Wytyczne EU 2004/108/EG

Pliki do pobrania

Karta kat. Testo 875i

Karta katalogowa - kamera termowizyjna Testo

Pliki do pobrania (879.55k)
Kat. kamer termowizyjnych Testo

Katalog kamer termowizyjnych Testo 86x & 87x

Pliki do pobrania (4.41M)

Artykuły dotyczące Testo 875-2i - Inspekcyjna kamera termowizyjna w zestawie z teleobiektywem

Porównanie kamer termowizyjnych Testo

Porównanie kamer termowizyjnych Testo

Porównanie ręcznych kamer termowizyjnych Testo, przeznaczonych dla branży budowlanej (kamery termowizyjne dla budownictwa i do przeprowadzania audytów energetycznych), dla instalatorów (do weryfikacji poprawności działania układów, systemów i urządzeń) oraz dla branży przemysłowej i badawczo-rozwojowej.

Powiązane produkty z Testo 0563 0875 V3

Numer kat.: 0560 0882 

Produkt wycofany z oferty - zobacz wszystkie ręczne kamery termowizyjne dostępne w naszym katalogu.

Testo 882 wyposażona w detektor 320x240pix gwarantuje wysoką rozróżnialność detali nawet bez konieczności zastosowania wymiennych teleobiektywów. Dzięki obiektywowi 32°x23° oferuje użytkownikowi możliwość jednoczesnego ujęcia wszystkich detali obrazu co zapewnia szybką i efektywną pracę. Nawet najmniejsze anomalie temperaturowe występujące m.in. na niebezpiecznych podzespołach instalacji przemysłowych mogą zostać wykryte natychmiastowo co pozwala na zmniejszenie kosztów wynikających z występowania późniejszych awarii…
 • Detektor 320x240 pix (SuperResolution 640x480pix)
 • Zakres pomiarowy -20…350°C
 • Obiektyw standardowy 32°x23°
 • Częstotliwość odświeżania 33Hz
Numer kat.: 0560 8650 
5 055,00 zł Netto (6,217,65 zł z VAT)
Kamera termowizyjna Testo 868 oferuje profesjonalną technologią pomiarową i charakteryzuje się prostą i szybką obsługą. Posiada zintegrowany aparat cyfrowy oraz zapewnia obrazy termowizyjne o najwyższej jakości w swojej klasie. Dostarczana w zestawie walizka pozwala na wygodny i bezpieczny transport kamery termowizyjnej.
 • Wysoka jakość obrazu termowizyjnego: Rozdzielczość detektora 160 x 120 pikseli, SuperResolution - 320×240 pikseli
 • Termografia w wersji Smart: darmowa aplikacja mobilna „Testo Thermography App” pozwala na obsługę kamery za pomocą urządzenia mobilnego, a także na przygotowanie i wysłanie raportów, bezpośrednio z miejsca pomiaru
 • Zintegrowany aparat cyfrowy
 • Testo ScaleAssist - automatyczne dopasowanie skali obrazu termowizyjnego do panujących warunków otoczenia
Numer kat.: 0560 8681 
6 800,00 zł Netto (8,364,00 zł z VAT)
Kamera termowizyjna Testo 868 oferuje profesjonalną technologią pomiarową i charakteryzuje się prostą i szybką obsługą. Posiada zintegrowany aparat cyfrowy oraz zapewnia obrazy termowizyjne o najwyższej jakości w swojej klasie. Dostarczana w zestawie walizka pozwala na wygodny i bezpieczny transport kamery termowizyjnej.
 • Wysoka jakość obrazu termowizyjnego: Rozdzielczość detektora 160 x 120 pikseli, SuperResolution - 320×240 pikseli
 • Termografia w wersji Smart: darmowa aplikacja mobilna „Testo Thermography App” pozwala na obsługę kamery za pomocą urządzenia mobilnego, a także na przygotowanie i wysłanie raportów, bezpośrednio z miejsca pomiaru
 • Zintegrowany aparat cyfrowy
 • Testo ScaleAssist - automatyczne dopasowanie skali obrazu termowizyjnego do panujących warunków otoczenia
Numer kat.: 0560 8712 
9 200,00 zł Netto (11,316,00 zł z VAT)
Kamera termowizyjna Testo 871 łączy wysoką rozdzielczość z profesjonalnym pomiarem oraz łatwą obsługą. Jest wyposażona w detektor 240 x 180 pikseli oraz zintegrowany aparat cyfrowy. Łączy się bezprzewodowo z urządzeniami mobilnymi co sprawia, że spełnia wymagania profesjonalistów w pracach instalacyjnych i w przemyśle.
 • Wysoka jakość obrazu termowizyjnego: Rozdzielczość detektora 240 x 180 pikseli, SuperResolution - 480×360 pikseli
 • Termografia w wersji Smart: darmowa aplikacja mobilna „Testo Thermography App” pozwala na obsługę kamery za pomocą urządzenia mobilnego, a także na przygotowanie i wysłanie raportów, bezpośrednio z miejsca pomiaru
 • Bezprzewodowy transfer danych pomiarowych z amperomierza cęgowego Testo 770-3 oraz miernika wilgotności Testo 605i
 • Innowacyjne funkcje: Testo ScaleAssist i Testo ε-Assist dla porównywalnych i bezbłędnych obrazów termowizyjnych
Numer kat.: 0560 8721 
13 000,00 zł Netto (15,990,00 zł z VAT)
Kamera termowizyjna Testo 872 umożliwia profesjonalne pomiary w przemyśle oraz w budownictwie. Zapewnia najlepszej jakości obrazy termowizyjne łatwo, szybko solidnie z bardzo dobrą czułości termiczną oraz innowacyjnymi funkcjami. Dostarczana w zestawie walizka pozwala na wygodny i bezpieczny transport kamery.
 • Wysoka jakość obrazu termowizyjnego: Rozdzielczość detektora 320 x 240 pikseli, SuperResolution - 640×480 pikseli
 • Precyzyjny pomiar: czułość termiczna 0.06°C
 • Bezprzewodowy transfer danych pomiarowych z amperomierza cęgowego Testo 770-3 oraz miernika wilgotności Testo 605i
 • Innowacyjne funkcje: Testo ScaleAssist i Testo ε-Assist dla porównywalnych i bezbłędnych obrazów termowizyjnych
Numer kat.: 0563 0875 V1 

Produkt wycofany z oferty - zobacz wszystkie ręczne kamery termowizyjne dostępne w naszym katalogu.

Testo 875-1i to profesjonalna kamera na podczerwień do wykonywania badań termowizyjnych w każdej aplikacji. Dzięki wysokiej czułości termicznej <50 mK możliwe jest wykrycie nawet najmniejszych różnic temperatur zarówno w termografii przemysłowej i w budownictwie. Dzięki wbudowanemu aparatowi rzeczywistemu zdjęcia rzeczywiste są automatycznie przypisywane do odpowiadających im zdjęć termowizyjnych.
 • Zakres pomiarowy -30…350°C
 • Detektor 160×120 pikseli, SuperResolution (opcja) - 320×240 pikseli
 • Czułość termiczna <50mK, obiektyw 32°×23°
 • Wbudowany aparat cyfrowy
Numer kat.: 0563 0875 V2 

Produkt wycofany z oferty - zobacz wszystkie ręczne kamery termowizyjne dostępne w naszym katalogu.

Profesjonalna kamera termowizyjna Testo 875-2i w zestawie z dwoma teleobiektywami, szkłem ochronnym, zewnętrzną ładowarką, oprogramowaniem i dodatkowym akumulatorem w poręcznej walizce transportowej.
 • Zakres pomiarowy -30…350°C (550°C - opcja)
 • Detektor 160×120 pikseli, SuperResolution (opcja) - 320×240 pikseli
 • Czułość termiczna <50mK
 • Wymienne obiektywy 32°×23° i 9°x7°