Testo 184 G1 - Rejestrator temperatury, wilgotności i wstrząsów dla transportu

Testo 184 G1 - Rejestrator temperatury, wilgotności i wstrząsów dla transportu

1 397,00 zł Netto (1 718,31 zł z VAT)
bezpłatna dostawa!
0572 1846
Testo
Na zamówienie
Testo 184 G1 - Rejestrator temperatury, wilgotności i wstrząsów dla transportu - najważniejsze informacje:
 • Wielkość mierzona: temperatura, wilgotność i wstrząsy
 • Czas działania: nieograniczony
 • Dostępne w opakowaniach 1szt.
 • Zgodny z normami: GxP, 21 CFR Part 11, HACCP i EN 12830

Masz pytanie na temat tego produktu?

Skontaktuj się z nami aby zadać pytanie. Nasi specjaliści chętnie udzielą Ci potrzebnych informacji od poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00.

INFOLINIA
(22) 118 99 89  lub +48 505 691 153
EMAIL
info@stacjonarne.pl

Opis

Rejestrator Testo 184 G1 ze zintegrowanym czujnikiem temperatury, wilgotności i wstrząsów, do kontroli warunków transportu produktów spożywczych i leków. Rejestrator Testo 184 G1 T4 jest urządzeniem wielokrotnego użytku - miernik programuje się z poziomu komputera, poprzez podłączenie go przez port USB. Rejestrator jest zgodny z normami:GxP, 21 CFR Part 11, HACCP i EN 12830.

Rejestratory Testo z serii 184

Zalety rejestratorów testo 184

Wyraźne wskazania alarmów

Wyraźne wskazania alarmów
Jedno spojrzenie na wyświetlacz lub diody LED wystarcza aby wiedzieć, czy w trakcie transportu naruszono wartości graniczne temperatury, wilgotności lub wstrząsów.

Łatwa obsługa

Łatwa obsługa
Urządzenie testo 184 jest obsługiwane intuicyjnie i może być stosowane bez specjalnego szkolenia lub wiedzy: przycisk „Start” rozpoczyna rejestrację danych, przycisk „Stop” ją zatrzymuje.

Wygodny odczyt

Wygodny odczyt
Raport w pliku PDF zawierający dane na temat warunków transportu zostaje utworzony automatycznie po podłączeniu rejestratora testo 184 do interfejsu USB komputera. Funkcja ta jest odpowiednia dla długoterminowej archiwizacji danych zgodnie ze standardem PDF/A.

Łatwa konfiguracja

Łatwa konfiguracja
W każdym urządzeniu testo 184 przechowywany jest plik konfiguracji, dzięki któremu konfiguracja rejestratora jest intuicyjna – nie ma konieczności pobierania danych, instalacji, interfejsu użytkownika oraz dodatkowych kosztów.

Bezpieczeństwo IT

Bezpieczeństwo IT
Rejestratory testo 184 pracują bezpiecznie bez instalacji lub pobierania oprogramowania, co pozwala na uniknięcie problemów IT związanych z zaporą lub programem antywirusowym.

Aplikacje i zastosowanie

Monitorowanie i dokumentowanie temperatury, wilgotności i wstrząsów w usługach logistycznych dla żywności

Monitorowanie i dokumentowanie temperatury, wilgotności i wstrząsów w usługach logistycznych dla żywności

Niewłaściwe obchodzenie się z produktami spożywczymi może pociągnąć za sobą niebezpieczeństwo dla zdrowia. Aby móc wyeliminować to zagrożenie firmy muszą stosować się do zaleceń HACCP gwarantujących bezpieczeństwo żywności w całym łańcuchu dostaw od producenta do konsumenta. Kluczowe jest dotrzymanie specyficznych dla produktu warunków granicznych i nieprzerwany monitoring zimnego łańcucha dostaw. W wielu przypadkach, obok temperatury, monitorowanie wilgotności i wstrząsów również może mieć związek z zachowaniem jakości produktów spożywczych.
Dzięki serii testo 184 kierownicy działów jakości w logistyce produktów żywnościowych otrzymują 6 rejestratorów posiadających międzynarodowe certyfikaty HACCP, zdolne do monitorowania i dokumentowania wszystkich krytycznych parametrów podczas transportu żywności. Rejestratory testo 184 T1, T2, T3 i T4 zostały dodatkowo przetestowane i certyfikowane wg EN12830 przez TÜV Süd , dzięki temu idealnie nadają się do transportu mrożonej i głęboko mrożonej żywności.

Monitorowanie i dokumentowanie temperatury, wilgotności i wstrząsów w usługach logistycznych dla farmacji

Monitorowanie i dokumentowanie temperatury, wilgotności i wstrząsów w usługach logistycznych dla farmacji

Niewłaściwe obchodzenie się z produktami spożywczymi może pociągnąć za sobą niebezpieczeństwo dla zdrowia. Aby móc wyeliminować to zagrożenie firmy muszą stosować się do zaleceń HACCP gwarantujących bezpieczeństwo żywności w całym łańcuchu dostaw od producenta do konsumenta. Kluczowe jest dotrzymanie specyficznych dla produktu warunków granicznych i nieprzerwany monitoring zimnego łańcucha dostaw. W wielu przypadkach, obok temperatury, monitorowanie wilgotności i wstrząsów również może mieć związek z zachowaniem jakości produktów spożywczych.
Dzięki serii testo 184 kierownicy działów jakości w logistyce produktów żywnościowych otrzymują 6 rejestratorów posiadających międzynarodowe certyfikaty HACCP, zdolne do monitorowania i dokumentowania wszystkich krytycznych parametrów podczas transportu żywności. Rejestratory testo 184 T1, T2, T3 i T4 zostały dodatkowo przetestowane i certyfikowane wg EN12830 przez TÜV Süd , dzięki temu idealnie nadają się do transportu mrożonej i głęboko mrożonej żywności.Większość farmaceutyków musi być transportowana i magazynowana w warunkach temperatury i wilgotności zdefiniowanych poprzez dolne i górne granice w całym łańcuchu dostaw. Naruszenie tych predefiniowanych granic może pociągnąć za sobą nieodwracalne zmiany substancji czynnych lub zmiany składu leków.
Jednakże nie tylko leki i ich substancje aktywne są zagrożone. Ujemne temperatury i ekstremalne zmiany temperatury mogą spowodować uszkodzenie opakowań lub instrumentów medycznych. Konsekwencją byłoby wybrakowanie towaru, straty finansowe i pogorszenie reputacji.
W środowisku regulowanym przez GxP kontrola zimnego łańcucha od produkcji do dostawy jest warunkiem wstępnym nie tylko dla zapewnienia jakości produktu ale również zapobiega stratom finansowym i zmniejsza ryzyko utraty reputacji w środowisku związanym z farmacją.
Dzięki rejestratorom testo 184 Państwa produkty będą chronione przed niezaważonymi przerwami w zimnym łańcuchu, a cała ścieżka dystrybucji może być kompetentnie i pewnie monitorowana i dokumentowana zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi standardami, przepisami i normami.

Monitorowanie i dokumentowanie temperatury i wilgotności w transporcie kwiatów

Monitorowanie i dokumentowanie temperatury i wilgotności w transporcie kwiatów.

Już dawno temu stwierdzono, że temperatura podczas transportu ciętych kwiatów i roślin zielonych ma zdecydowany wpływa na ich jakość. Odkąd handel kwiatami ma globalny wymiar i codziennością jest, że kwiaty z Kenii, Tanzanii albo Ekwadoru sprzedawane są w USA, Niemczech albo w Rosji, monitorowanie warunków transportu, często podczas kilkudniowej podróży, stało się niezbędne.

Kwiaty nie mogą być transportowane ani w zbyt wysokiej ani w zbyt niskiej temperaturze. To pierwsze prowadzi do utraty kwiatów i liści, drugie natomiast negatywnie wpływa nie tylko na wygląd, lecz również na trwałość roślin. Dostateczna wilgotność powietrza ma również istotny wpływ na jakość kwiatów. Dzięki rejestratorom testo 184 mogą Państwo szybko, łatwo i niezawodnie monitorować i dokumentować warunki transportu ciętych kwiatów i roślin zielonych.

Monitorowanie i dokumentowanie temperatury, wilgotności i wstrząsów we wszelkiego rodzaju usługach logistycznych

Dostawcy usług logistycznych często przejmują odpowiedzialność za drogie i wrażliwe produkty farmaceutyczne, żywnościowe, elektroniczne lub dzieła sztuki. Złe warunki podczas transportu mogą prowadzić do znacznej utraty jakości, a nawet całkowitego zniszczenia monitorowanych produktów.

Za pomocą rejestratorów testo 184 można monitorować właściwe graniczne wartości temperatury i wilgotności, jak również poziom tolerowanych drgań. Dzięki automatycznie tworzonym raportom zebrane dane można bardzo łatwo analizować i dokumentować. Pozwala to wyeliminować wszelkie wątpliwości dotyczące warunków transportu.

Produkty wrażliwe na wstrząsy i drgania, takie jak elektronika, delikatne maszyny albo niektóre produkty bio-farmaceutyczne mogą być dodatkowo monitorowane pod kątem naruszenia wcześniej zdefiniowanych granicznych szoków mechanicznych za pomocą rejestratora testo 184 G1.

Testo 184 G1 - Rejestrator temperatury, wilgotności i wstrząsów dla transportu - zawartość zestawu

 • rejestrator temperatury, wilgotności i wstrząsów testo 184 G1
 • certyfikat kalibracji
 • uchwyt ścienny

Dane techniczne

Pomiar temperatury - NTC
Zakres pomiarowy -20 do +70 °C
Dokładność ±0,5 °C (0 do +70 °C)
±0,8 °C (-20 do +0 °C)
Rozdzielczość 0,1 °C
Pojemnościowy sensor wilgotności
Zakres pomiarowy 0 do 100 %RH
Dokładność ±1,8 %RH + 3 % mierz.wart. at +25 °C
(5 do 80 %RH)
±0,03 % wilg. wzg./K (0 do +60 °C)
Rozdzielczość 0,1 %RH
Wstrząsów
Zakres pomiarowy 0 do 27 g
0 do 265 m/s²
Dokładność ±(0,1 g + 5 % mierz.wart.)
±1 / 1 / 1 m/s²
Rozdzielczość 0,1 g
1 m/s²
Ogólne dane techniczne
Wymiary 44 x 12 x 97 mm
Temperatura pracy -20 do +70 °C
Klasa zabezpieczenia IP30
Czas pracy nieograniczony
Sygnał alarmowy LED i wyświetlacz
Typ baterii Bateria litowa CR2450, 3V, wymienna
Żywotność baterii 120 days (at +25 °C and 15 min. meas. cycle)
Pamięć 64 000 wartości pomiarów (temperatury i wilgotności); 1 000 wartości pomiarowe(wstrząs)
Temperatura składowania -55 do +70 °C
Waga 45 g

Powiązane produkty z Testo 0572 1846

Numer kat.: 0572 1754 
1 455,00 zł Netto (1,789,65 zł z VAT)
2-kanałowy rejestrator temperatury i wilgotności z zewn. czujnikiem wilgotności (NTC/ pojemnościowy sensor wilgotności).
 • Profesjonalne długookresowe monitorowanie temperatury i wilgotności w pomieszczeniach produkcyjnych i magazynach
 • Szybki czas reakcji dzięki zewnętrznej sondzie wilgotności
 • Standardowe bateria (AA) wymienne przez użytkownika
 • Duży, czytelny wyświetlacz
Numer kat.: 0572 1765 
2 308,00 zł Netto (2,838,84 zł z VAT)
4-kanałowy rejestrator temperatury i wilgotności z gniazdami dla 2 sond (NTC/ pojemnościowy sensor wilgotności).
 • Równoległy pomiar temperatury i wilgotności
 • Możliwość podłączenia różnych sond temperatury i wilgotności np. do monitoringu wilgotności w magazynach
 • Szybki czas reakcji dzięki zewnętrznej sondzie wilgotności
 • Duży, czytelny wyświetlacz
Numer kat.: 0572 1766 
2 454,00 zł Netto (3,018,42 zł z VAT)
4-kanałowy rejestrator temperatury i wilgotności w metalowej obudowie z gniazdami dla 2 sond (NTC/ pojemnościowy sensor wilgotności).
 • Równoczesny pomiar wilgotności i temperatury dzięki podłączeniu sond wilgotności i temperatury do różnych zastosowań
 • Solidna obudowa metalowa, chroniąca urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznym
 • Standardowe baterie (AA) wymienne przez użytkownika
 • Solidna, metalowa obudowa
Numer kat.: 0572 1767 
2 860,00 zł Netto (3,517,80 zł z VAT)
5-kanałowy rejestrator ciśnienia, temperatury i wilgotności z czujnikiem wewn. (ciśnienie absolutne) oraz z możliwością podłączenia czujników zewnętrznych(NTC/ pojemnościowy sensor wilgotności)
 • Dokładna i bezpieczna dokumentacja warunków otoczenia, np. w laboratorium
 • Wewnętrzny sensor ciśnienia absolutnego oraz możliwość podłączenia dwóch zewnętrznych sond wilgotności
 • Standardowa bateria (AA) wymienna przez użytkownika
 • Duży, czytelny wyświetlacz
Numer kat.: 0572 6560 
464,00 zł Netto (570,72 zł z VAT)
2-kanałowy rejestrator temperatury i wilgotności z wewnętrznym czujnikiem NTC + pojemnościowy sensor wilgotności.
 • zakres pomiarowy: -20 … +70 °C, 0…100%RH
 • pamięć wewnętrzna do 16 000 odczytów
 • łatwy odczyt i transfer danych do komputera przez interfejs USB
 • darmowe oprogramowanie Testo ComSoft Basic