Testo Saveris 2 - Rejestrator temperatury do lodówki farmaceutycznej

Testo Saveris 2 - Rejestrator temperatury do lodówki farmaceutycznej

1 388,00 zł Netto (1 707,24 zł z VAT)
bezpłatna dostawa!
0572 2103
Testo
Na zamówienie
Testo Saveris 2 - Rejestrator temperatury do lodówki farmaceutycznej - najważniejsze informacje: Jeśli lodówka uległa awarii, może to szybko stać się problemem: niedostateczne chłodzenie może powodować wady jakościowe i utratę wartości dla przechowywania produktów. System rejestratorów danych WLAN Testo Saveris 2 umożliwia zapobieganie wszelkim stratom tego rodzaju: oferuje automatyczne monitorowanie temperatury w lodówce i system alarmowy w sytuacjach przekroczenia wartości granicznych.
 • Automatyczne monitorowanie temperatury w lodówkach: niezawodne i wygodnie
 • Alarmy naruszenia wartości granicznych przez SMS (opcjonalnie) lub przez e-mail
 • Możliwość wywołania i analizy danych w dowolnym miejscu i czasie poprzez smartfon, tablet lub komputer połączony z Internetem
 • Wyposażenie zestawu idealnie nadaje się do monitorowania temperatury w lodówkach

Masz pytanie na temat tego produktu?

Skontaktuj się z nami aby zadać pytanie. Nasi specjaliści chętnie udzielą Ci potrzebnych informacji od poniedziałku do piątku 7:00 - 17:00.

INFOLINIA
(22) 118 99 89  lub +48 505 691 153
EMAIL
info@stacjonarne.pl

Opis

Monitorowanie temperatury wewnątrz lodówek z testo Saveris 2

System rejestratorów danych WLAN testo Saveris 2 oferuje idealne rozwiązanie do monitorowania temperatury w lodówce.
Automatyczne monitorowanie temperatury w lodówce: niezawodne i proste. System rejestratorów danych WLAN testo Saveris 2 umożliwia automatyczną kontrolę temperatury: nie musisz zapominać o min./maks. wartościach granicznych. W przypadku ich przekroczenia wysyłana jest natychmiast informacja przez e-mail lub (opcjonalnie) SMS-em. Wartości pomiarowe są apisywane, również długookresowo, w rejestratorze i przekazywane przez sieć WLAN użytkownika bezpośrednio do Chmury Testo. Można uzyskać dostęp do tych wartości pomiarowych w dowolnym miejscu i czasie przez smartfon, tablet lub PC połączony z Internetem. Dzięki dostępowi do interfejsu API można wyeksportować dane pomiarowe do innego systemu.

Zalety: idealne wyposażenie do lodówek
Zestaw testo Saveris 2 został specjalnie zaprojektowany do stosowania w lodówkach. Oprócz rejestratora danych WLAN (i dostępu do Chmury Testo) otrzymujesz dwie sondy temperaturowe ze specjalnym kablem wstępnym, który jest bardzo łatwy do zamontowania przez uszczelnienie lodówki. (Oznacza to, że sonda pozostaje w lodówce, a rejestrator WLAN na zewnątrz).

Zestaw zawiera również dwa zbiorniczki do napełniania glikolem, które są używane jako bufory temperatury. Gdy sonda pomiarowa zostanie zanurzona w napełnionym zbiorniczku, glikol izoluje sondę temperaturową i spowalnia czas reakcji. Pomaga to uniknąć fałszywych alarmów podczas monitorowania temperatury w lodówce. Krótkotrwałe wzrosty temperatury (na przykład z powodu otwarcia drzwi) nie mają żadnego wpływu. Mierzona temperatura odpowiada aktualnej temperaturze przechowywanego produktu. Glikol etylenowy jest korzystny dla zastosowań w zamrażarkach poniżej -20°C.

System rejestratorów Wi-Fi testo Saveris 2

 • Transfer danych przez bezprzewodową sieć LAN
 • Dostęp do danych za pomocą smartfona, tabletu lub PC
 • Alarm przy przekroczeniach wartości granicznych
 • Prosta konfiguracja, alarmowanie i analiza zasięgów sieci WLAN
 • z aplikacją mobilną testo Saveris 2
 • Bezpłatne przechowywanie danych w Chmurze Testo
System monitorowania temperatury i wilgotności Testo Saveris 2 System monitorowania temperatury i wilgotności Testo Saveris 2

System rejestratorów danych testo Saveris 2 jest nowoczesnym rozwiązaniem do monitorowania temperatury i wilgotności pomieszczeń magazynowych i produkcyjnych. Konfiguracja systemu jest bardzo prosta i może być przeprowadzona za pośrednictwem przeglądarki lub aplikacji mobilnej testo Saveris 2. Rejestratory danych testo Saveris 2 niezawodnie zapisują temperaturę i wilgotność w nastawialnych odstępach czasu oraz przekazują wartości pomiarowe bezpośrednio przez sieć WLAN do Chmury Testo.

Wartości pomiarowe przechowywane w Chmurze mogą podlegać ocenie w dowolnym miejscu i czasie przy pomocy smartfona, tabletu lub PC z dostępem do Internetu. W przypadku przekroczenia wartości granicznych wysyłana jest natychmiast informacja przez e-mail lub (opcjonalnie) SMS-em. To umożliwia kontrolę procesów na odległość. Baterie mają okres użyteczności ok. 24 miesiące (zależnie od temperatury i kroku pomiarowego) i mogą być wymieniane przez użytkownika.

Nowa koncepcja monitorowania temperatury i wilgotności

System rejestratorów danych testo Saveris 2 umożliwia łatwą kontrolę warunków klimatycznych, niezależnie od lokalizacji.

Zasada działania systemu monitorowania Testo Saveris T2 Zasada działania systemu monitorowania Testo Saveris T2

testo Saveris 2 chmura

Modele licencji
Chmura Testo jest centralnym elementem pracy systemu rejestratorów testo Saveris 2. Wartości pomiarowe są przesyłane z bezprzewodowych rejestratorów do Chmury. Przechowywanie danych pomiarowych w Chmurze pozwala na analizę danych w dowolnym miejscu i czasie wykorzystując standardową przeglądarkę internetową w smartfonie, tablecie lub komputerze.

Zalety Chmury Testo

 • Centralny element obsługi systemu do monitorowania, dokumentacji i administracji wszystkich lokalizacji pomiarowych
 • Bezpieczna ochrona danych pomiarowych przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich
 • Automatyczne przechowywanie wartości pomiarowych, wszystkie dane pomiarowe są stale dostępne
 • Funkcja alarmu dla wartości krytycznych
 • Dwa pakiety licencji z różnymi zakresami funkcji
Modele licencji Testo Saveris T2 Modele licencji systemu pomiarowego Testo Saveris T2

Testo Saveris 2 - Rejestrator temperatury do lodówki farmaceutycznej - zawartość zestawu

 • testo Saveris 2-T2 - rejestrator temperatury z wyświetlaczem
 • dwa czujniki temperatury NTC
 • zbiorniczki z glikolem
 • kabel USB
 • uchwyt ścienny
 • baterie
 • certyfikat kalibracji fabrycznej

Dane techniczne

Pomiar temperatury - NTC
Zakres pomiarowy -50 do +150 °C
Dokładność ±0,5 °C
Rozdzielczość ±0,1 °C
Ogólne dane techniczne
Wymiary 95 x 75 x 30,5 mm
Temperatura pracy -30 do +50 °C
Klasa zabezpieczenia IP65
Standardy EN 12830
Zewnętrze połączenie External temperature probes
Zasilanie 4 x AA AlMn batteries; mains unit optional; for temperatures below -10 °C please use Energizer batteries 0515 0572
Pamięć 10 000
Żywotność przechowywania baterii 12 months (typical value, depending on the wireless LAN infrastructure) at +25 °C, 15-minute measuring cycle and standard communication cycle at -30 °C, 15-minute measuring cycle and standard communication cycle with Energizer batteries 0515 0572
Temperatura składowania -40 do +70 °C
Waga 240 g

Powiązane produkty z Testo 0572 2103

Numer kat.: 0572 2031 
617,00 zł Netto (758,91 zł z VAT)
Bezprzewodowy rejestrator danych WLAN Testo Saveris 2 – T1 pozwala na monitorowanie temperatury w pomieszczeniach magazynowych i halach produkcyjnych. Wartości temperatury mierzone za pomocą wbudowanego sensora są niezawodnie zapisywane w rejestratorze i przekazywane przez sieć WLAN bezpośrednio do Chmury Testo. Można uzyskać dostęp do tych wartości pomiarowych w dowolnym miejscu i czasie przez smartfon, tablet lub PC.
 • Automatyczne monitorowanie temperatury rejestratorem z wbudowanym sensorem
 • System rejestratorów danych WLAN łatwy w montażu i eksploatacji
 • Dostępność do danych w dowolnym miejscu i czasie poprzez smartfon, tablet lub komputer
 • Alarmy naruszenia wartości granicznych przez e-mail lub SMS (opcjonalnie)
Numer kat.: 0572 2032 
754,00 zł Netto (927,42 zł z VAT)
Bezprzewodowy rejestrator danych WLAN Testo Saveris 2–T2 pozwala na monitorowanie temperatury oraz stanu otwarcia/zamknięcia drzwi w lodówkach, chłodniach, halach produkcyjnych i magazynach. Wartości temperatury mierzone za pomocą przyłączanych czujników lub stanu otwarcia/zamknięcia drzwi są zapisywane, również długookresowo, w rejestratorze i przekazywane przez sieć WLAN użytkownika bezpośrednio do Chmury Testo. Można uzyskać dostęp do tych wartości pomiarowych w dowolnym miejscu i czasie przez smartfon, tablet lub PC.
 • Automatyczne monitorowanie temperatury lub otwarcia/zamknięcia drzwi rejestratorem z przyłączanymi (opcjonalnymi) czujnikami
 • System rejestratorów danych z WLAN łatwy w montażu i eksploatacji
 • Możliwość przeglądu i analizy danych w dowolnym miejscu i czasie poprzez smartfon, tablet lub komputer połączony z Internetem
 • Alarmy naruszenia wartości granicznych przez SMS (opcjonalnie) lub e-mail
Numer kat.: 0572 2033 
1 009,00 zł Netto (1,241,07 zł z VAT)
Bezprzewodowy rejestrator danych WLAN Testo Saveris 2 – T3 pozwala na monitorowanie temperatury w lodówkach, chłodniach, magazynach , halach produkcyjnych lub procesach technologicznych. Wartości temperatury mierzone za pomocą przyłączanych czujników są zapisywane, również długookresowo, w rejestratorze i przekazywane przez sieć WLAN użytkownika bezpośrednio do Chmury Testo. Można uzyskać dostęp do tych wartości pomiarowych w dowolnym miejscu i czasie przez smartfon, tablet lub PC.
 • Automatyczne monitorowanie temperatury w szerokim zakresie od -195 do +1350 ° C możliwe dzięki przyłączanym (opcjonalnym) czujnikom termoparowym
 • System rejestratorów danych z WLAN, łatwy w montażu i eksploatacji
 • Możliwość wywołania i analizy danych w dowolnym miejscu i czasie poprzez smartfon, tablet lub komputer połączony z Internetem
 • Alarmy naruszenia wartości granicznych przez SMS (opcjonalnie) lub e-mail